• VOB 1 man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beumer, DennisTechnische stafAss.-trainer/coach
    Freen, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Katwijk, Nick vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Michielsen, MichaelTechnische stafKeeperstrainer
    Smit, JordyOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 okt. 14:00SVV 1 - VOB 1Sportpark Harga
    23 okt. 15:00VOB 1 - Victoria'04 1Sportpark Zuiderlaan
    30 okt. 14:30Excelsior'20 1 - VOB 1Sportpark Thurlede
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.VOB 1 - Hermes DVS 11 - 2
    2 okt.AGE-GGK 1 - VOB 12 - 0
  • Poulestanden VOB 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria'04 1330010379
    2PPSC 133006249
    3Hermes DVS 132109367
    4Rotterdam United 122004136
    5Pernis 132014406
    6Blijdorp 131116604
    7Maense, FC 131111011-14
    8AGE-GGK 121012203
    9Excelsior'20 1301268-21
    10HWD 1301257-21
    11Egelantier Boys, de 1301249-51
    12SVV 1200206-60
    13VOB 1300326-40

    Poulestanden VOB 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC IJsselmonde 132107347
    2Vierpolders 131114404
    3Lugdunum 131025413
    4VOB 1310238-53
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bilgin, NuriTeamspeler
    Boers, KevinTeamspeler
    Dekker, JordyTeamspeler
    Hoog, Davey deTeamspeler
    Jager, MichaelTeamspeler
    Katwijk, Nick vanTeamspeler
    Lommerse, LeonTeamspeler
    Lommerse, PascalTeamspeler
    Nijman, MickeyTeamspeler
    Ouwendijk, ChrisTeamspeler
    Ouwendijk, KimTeamspeler
    Peters, GlennTeamspeler
    Pons, BjörnTeamspeler
    Schenk, JeffreyTeamspeler
    Schenk, KevinTeamspeler
    Smit, JordyTeamspeler
    Sparreboom, VincentTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVV 1

    VS

    VOB 1

    16 oktober 202114:00 uur
    Sportpark Harga veld 3-SVV hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VOB 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    0,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd